Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.

Abone Ol
E-mail
RSS HABERLERE ABONE OL
MAIL ADRESİNİZ TANIMLANMIŞTIR.
Artık bültenimizi mail adresinizden de takip edebilirsiniz.

HABERLER

ANTALYA SÜS BİTKİLERİ ÜRETİM VE LOJİSTİK MERKEZİ PROJESİ LANSMAN TOPLANTISI DÜZENLENDİ

ANTALYA SÜS BİTKİLERİ ÜRETİM VE LOJİSTİK MERKEZİ PROJESİ  LANSMAN TOPLANTISI  DÜZENLENDİ

Orta Anadolu Süs Bitkileri ve Mamulleri İhracatçıları Birliği’nin koordinasyonunda, Uluslararası Royal FloraHolland Kooperatifi ile Çiçekçiler Birliği Sektörel Dış Ticaret Şirketi’nin ortak geliştirdiği bir proje olan “Antalya Süs Bitkileri Üretim ve Lojistik Merkezi Projesi”, 3 Ekim 2017 Salı günü Ankara Ticaret Odası’nda T.C. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’nin katılımıyla düzenlenen toplantıyla duyurulmuştur.

Yapılan tanıtım toplantısında, başta Sn. Nihat Zeybekçi olmak üzere, ATO Başkanı Gürsel Baran, Orta Anadolu Süs Bitkileri ve Mamulleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Osman Bağdatlıoğlu ve Royal FloraHolland CEO’su Lucas Vos, Türkiye çiçekçilik sektörünün ülke ekonomisindeki payını ve önemini vurgulayan konuşmalar yapmışlardır.

Toplantıda paydaşlar arasında imzalanan protokol antlaşması ile 3 yıllık projenin resmi temelleri atılmıştır. Süs Bitkileri ve Mamulleri İhracatçıları Birliği, Royal FloraHolland ve Çiçekçiler Birliği’nin sunumları ve tanıtım filmleri ile birlikte iş ve akademi dünyasından gelen konuklara projenin içeriği ve hedefleri ile ilgili detaylı bilgi verilmiştir.
TÜM HABERLER

Ceyhun Atuf Kansu Cad. No: 120 Balgat / Çankaya ANKARA

+90 (312) 447 27 40 / +90 (533) 039 95 96 (Mesai saatleri dışında)

info@oaib.org.tr

+90 (312) 446 96 05