Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.

Abone Ol
E-mail
RSS HABERLERE ABONE OL
MAIL ADRESİNİZ TANIMLANMIŞTIR.
Artık bültenimizi mail adresinizden de takip edebilirsiniz.

HABERLER

Ankara Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği BATIMAT Fuarı’nda!

Ankara Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği  BATIMAT Fuarı’nda!

Ankara Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği 6-10 Kasım 2017 tarihleri arasında Fransa/Paris'de düzenlenen ve milli katılım organizasyonu İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri tarafından gerçekleştirilen “Batimat 2017 Fuarı”na 24 m²’lik standla katılım sağlamıştır. Söz konusu stantta ziyaretçilere, Birliğimizin yapısı ve işleyişi hakkında bilgi verilmiş olup ilgili sektöre ve üye firmalarımıza ilişkin olarak hazırlanan bilgilerin yer aldığı flash disk kataloglar ve broşürler dağıtılmıştır. Ayrıca stand ziyaretçilerine ülkemizin kültürünü yansıtan nazar boncukları, kuruyemiş ve lokum ikram edilmiştir.

Sektörde Avrupa'nın en büyük ikinci fuarı olan Batimat'da bu yıl, 46 Türk firması yer almış olup; 5 gün süren fuarı yaklaşık 400 bin kişi ziyaret etmiştir. Söz konusu fuara Birliğimizi temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin CECELİ, Yönetim Kurulu Üyeleri Gürsel ÖZBAY, İzzet OKURSOY ve R.Kaan MAŞLAK ile Koordinatör Fatih YUMUŞ ve OAİB personeli Zehra N. ÖZBİLGİN katılım sağlamıştır.
Fuarın süresince T.C. Paris Büyükelçisi Sayın İsmail Hakkı MUSA ve T.C. Ekonomi Bakanlığı Paris Ticaret Başmüşaviri Sayın Müge VAROL ILICAK tarafından Türkiye pavyonu ve standımız ziyaret edilmiş ve kendilerine Birliğimiz hakkında bilgi verilmiştir.
 

TÜM HABERLER

Ceyhun Atuf Kansu Cad. No: 120 Balgat / Çankaya ANKARA

+90 (312) 447 27 40 / +90 (533) 039 95 96 (Mesai saatleri dışında)

info@oaib.org.tr

+90 (312) 446 96 05