Personel Alımı - Sözlü Yarışma Sınavına (Mülakat) Katılmaya Hak Kazanan Adayların İlanı

Genel Sekreterliğimizce 03 Eylül 2019 tarihinde 10 uzman yardımcısı unvanlı personel alımı için duyuru yapılmıştır. Ancak, süreç içerisinde 1 adet uzman yardımcısı kadrosunun münhal duruma gelmesi ve ilgili mercilerden onay alınması suretiyle, alınacak personel sayısı 11 olarak revize edilmiştir.

Söz konusu  uzman yardımcısı unvanlı personel alımı için 04 Ekim 2019 tarihinde başvuru süreci tamamlanmış ve toplam 265 başvuru alınmıştır. İlgili mevzuata göre mülakata, alınacak uzman yardımcısı sayısının “dört” katı kadar aday çağırılabileceğinden, başvuruların KPSS P3 puan türüne göre sıralanması sonucunda mülakata girmeye hak kazanan 44 kişilik asil ve 22 kişilik yedek aday aşağıdaki listede sunulmaktadır.

Bu arada, Genel Sekreterliğimizce aşağıda belirtilen tarihlerde yapılacak olan mülakatlara, Liste'de yer alan asil adaylardan bir kısmının katılmaması halinde sınava başvuru yapan 45. adaydan başlamak üzere mülakata katılmayan asil aday sayısı kadar müracaatçı mülakata çağırılabilir. Bu kapsamdaki adaylar için üçüncü bir mülakat günü tespit edilerek ilanen duyurulur.

Bu durum Liste'de yer alan yedek adaylar için müktesep hak teşkil etmemekte olup; her halükarda mülakata girecek toplam aday sayısı 44'ü geçmeyecektir.

 

UZMAN YARDIMCILIĞI SINAVI BAŞVURU SONUÇ LİSTESİ

Sıra No

Adı ve Soyadı

KPSS P3 Puanı

Mezun Olunan Okul / Bölüm

Durumu

1

Işıkhan KAYA

94,15233

Ankara Üniversitesi/SBF/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

Asil Aday

2

Ayşenaz AKYOL

92,78833

Anadolu Üniversitesi/İF/İktisat

Asil Aday

3

Mahmut ÇOLAK

92,19064

Anadolu Üniversitesi/İF/İşletme

Asil Aday

4

Dilara CANSEVER

92,07385

Hacettepe Üniversitesi/İİBF/Siyaset Bilimi ve Kamu Yön. (İng.)

Asil Aday

5

Tugay ÜNLÜ

91,32018

Dokuz Eylül Üniversi/İF/Uluslararası İlişkiler

Asil Aday

6

Salih ŞİMŞEK

90,75264

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi/Uluslararası İlişkiler

Asil Aday

7

Arzu Nur ÖZTEKİN

90,20532

Ankara Üniversitesi/SBF/Uluslararası İlişkiler

Asil Aday

8

Yusuf SANLI

89,87086

Ankara Üniversitesi/SBF/Uluslararası İlişkiler

Asil Aday

9

Rumeysa CANIDEMİR

89,86518

TOBB  Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi/İİBF/Uluslararası İlişkiler

Asil Aday

10

Hatice ŞENER KAYMAK

89,50997

Gazi Üniversitesi/FF/İstatistik

Asil Aday

11

Erdem BAŞARAN

89,32700

Gazi üniversitesi/İİBF/Maliye

Asil Aday

12

Berkay DEMİRAL

88,66778

Uludağ Üniversitesi/İİBF/Kamu Yönetimi

Asil Aday

13

Taner Can ÖZYÜREK

88,53529

Hacettepe Üniversitesi/İİBF/Siyaset Bilimi ve Kamu Yön. (İng.)

Asil Aday

14

Mustafa ERSOY

88,50845

Polis Akademisi/GBF/Kamu Yönetimi

Asil Aday

15

Oğuzhan YEŞİLOVA

88,45229

Ankara Üniversitesi/SBF/İşletme

Asil Aday

16

Yaver Kağan KUZYAKA

88,23043

Ankara Üniversitesi/SBF/Uluslararası İlişkiler

Asil Aday

17

Helin ÖZTÜRK

88,05260

Hacettepe Üniversitesi/İİBF/İktisat(İngilizce)

Asil Aday

18

Eray AKAN

88,03304

Hacettepe Üniversitesi/İİBF/Siyaset Bilimi ve Kamu Yön. (İng.)

Asil Aday

19

Ömer Can ALAÇAM

87,97644

Ankara Üniversitei/SBF/Uluslararası İlişkiler

Asil Aday

20

Ercan Nuri ŞENTÜRK

87,68409

Ankara Üniversitesi/SBF/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

Asil Aday

21

Sinem KÜÇÜK

87,54630

Ankara Üniversitesi/SBF/İşletme

Asil Aday

22

Aşkın ÇETİNKAYA

87,50972

Gazi Üniversitesi/İİBF/İktisat

Asil Aday

23

Berivan TİMUR

87,39699

Hacettepe Üniversitesi/İİBF/Uluslararası İlişkiler(İngilizce)

Asil Aday

24

Ahmet RUMELLİ

87,39699

Uludağ Üniversitesi/İİBF/Uluslararası İlişkiler

Asil Aday

25

Emine SARAÇOĞLU

87,19534

Ankara Üniversitesi/SBF/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

Asil Aday

26

Elif TEKİN MERSİN

87,18005

Anadolu Üniversitesi/İF/İktisat

Asil Aday

27

Muhammed Ayberk ERDOĞDU

87,05419

Ankara Üniversitesi/SBF/Maliye

Asil Aday

28

Pamuk Dilan ÖZYÜREK

86,94134

Ankara Üniversitesi/SBF/Uluslararası İlişkiler

Asil Aday

29

Yavuz Selim BAYRAKÇI

86,93728

Ankara Üniversitesi/SBF/Uluslararası İlişkiler

Asil Aday

30

Meryem ERTAN

86,91115

Orta Doğu Teknik Üniversitesi/İİBF/Uluslararası İlişkiler

Asil Aday

31

Seyfettin GÖRGÜLÜ

86,81380

Anadolu Üniversitesi/İF/Kamu Yönetimi

Asil Aday

32

Gülizar ÇİÇEK

86,73777

Ankara Yıldırım Beyazıt/SBF/Uluslararası İlişkiler

Asil Aday

33

Ezgi ÇOBANOĞLU

86,71671

Ankara Üniversitesi/SBF/İktisat

Asil Aday

34

İlksen Rual KARĞIN

86,69566

Ankara Üniversitesi/SBF/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

Asil Aday

35

Muhammed Sait ÖZBEY

86,69566

Ankara Üniversitesi/SBF/Uluslararası İlişkiler

Asil Aday

36

Berk ERKEKSOY

86,51867

İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi/İİBF/Siyaset Bilimi ve Kamu Yön.

Asil Aday

37

Kübra KARASAKAL

86,25830

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi/İİBF/Uluslararası İlişkiler

Asil Aday

38

Mustafa TEKTAŞ

86,22341

Anadolu Üniversitesi/İF/İktisat

Asil Aday

39

İshak TAŞ

86,21703

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi/SBF/Siyaset Bilimi ve Kamu Yön.

Asil Aday

40

Sezen YAZAL

86,18491

Atlım Üniversitesi/İF/Uluslar Arası ticaret ve Lojistik

Asil Aday

41

Anıl ÇETİNTOPRAK

85,96581

Ankara Üniversitesi/SBF/Uluslararası İlişkiler

Asil Aday

42

Huzeyfe ERKAM

85,95029

Ankara Üniversitesi/SBF/Maliye

Asil Aday

43

İsmethan ÇEĞİNDİR

85,90986

İstanbul Medeniyet Üniversitesi/SBF/Uluslararası İlişkiler

Asil Aday

44

Melda Nur NOGAY

85,77968

Ankara Üniversitesi/SBF/Maliye

Asil Aday

45

Aliren HAŞİMOĞLU

85,71863

Ankara Üniversitesi/SBF/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

Yedek Aday

46

Esat Resul KAYA

85,68800

Ankara Yıldırım Beyazıt üniversitesi/SBF/Siyaset Bil.ve Kamu Yön.(İng.)

Yedek Aday

47

Mustafa ASLAN

85,67055

Ankara Yıldırım Beyazıt üniversitesi/SBF/Siyaset Bil.ve Kamu Yön.(İng.)

Yedek Aday

48

Yunus Emre LEZGİ

85,62567

Ankara Üniversitesi/SBF/Maliye

Yedek Aday

49

Ömer AĞCA

85,56335

Galatasaray Üniversitesi/İİBF/Siyaset Bilimi

Yedek Aday

50

İlke ÖZKILIÇ

85,35059

Orta Doğu Teknik Üniversitesi/İİBF/Uluslararası İlişkiler

Yedek Aday

51

Halil ÖZCAN

85,29107

Ankara Üniversitesi/SBF/Uluslararası İlişkiler

Yedek Aday

52

Rahmi Erkut ERDİNÇLER

85,23512

Hacettepe Üniversitesi/İİBF/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

Yedek Aday

53

Mustafa Furkan ÇAL

85,19385

Gazi Üniversitesi/İİBF/İktisat

Yedek Aday

54

Esin ÖZARSLAN

85,17918

Orta Doğu Teknik Üniversitesi/İİBF/Uluslararası İlişkiler

Yedek Aday

55

Atilla KOÇ

85,11616

Bülent Ecevit Üniversitesi/İİBF/Maliye

Yedek Aday

56

Aziz Ahmet HOCAOĞLU

84,97560

Ankara Yıldırım Beyazıt üniversitesi/SBF/Siyaset Bil.ve Kamu Yön.(İng.)

Yedek Aday

57

Cansu SÜTLÜOĞLU

84,72353

Ankara Üniversitei/SBF/Uluslararası İlişkiler

Yedek Aday

58

Can ÖN

84,68226

Anadolu Üniversitesi/İF/İşletme

Yedek Aday

59

Canlaçin GENÇ

84,67035

Ankara Üniversitesi/SBF/Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri

Yedek Aday

60

Aslı MUTLU

84,63896

Ege Üniversitesi/İİBF/Uluslararası İlişkiler

Yedek Aday

61

Muhammed Samed ŞAĞBAN

84,55846

Ondokuz Mayıs Üniversitesi/İİBF/İşletme

Yedek Aday

62

Halenur KONYALI

84,52801

Kocaeli Üniversitesi/İİBF/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi

Yedek Aday

63

Özge Nur ÖZBEK

84,72714

Ankara Üniversitesi/SBF/Uluslararası İlişkiler

Yedek Aday

64

Şadiye KAPLAN

84,25184

Hacettepe Üniversitesi/İİBF/Maliye

Yedek Aday

65

Hüseyin Anıl GÜNER

84,23023

Gazi Üniversitesi/İİBF/Maliye

Yedek Aday

66

Emre ESTELİK

84,14864

Gazi Üniversitesi/İİBF/Maliye

Yedek Aday

 

Mülakat sınavına girecek adayların sınava giriş sırası KPSS P3+YDS puanları toplamına göre Genel Sekreterliğimizce belirlenmiş olup, aşağıdaki şekilde sınıflandırılmıştır.

 

15 EKİM 2019 SALI GÜNÜ MÜLAKATA GİRECEK ADAY LİSTESİ

Sıra

Adı ve Soyadı

KPSS P3 Puanı

YDS Puanı

Puan Toplamı

Oturum

1

Eray AKAN

88,03304

92,50

180,53304

Öğleden Önce
(Saat 09:00-13:00)

2

Berivan TİMUR

87,39699

88,75

176,14699

3

Yaver Kağan KUZYAKA

88,23043

87,50

175,73043

4

Sezen YAZAL

86,18491

88,75

174,93491

5

Mustafa ERSOY

88,50845

86,25

174,75845

6

İsmethan ÇEĞİNDİR

85,90986

88,75

174,65986

7

Ayşenaz AKYOL

92,78833

81,25

174,03833

8

Muhammed Ayberk ERDOĞDU

87,05419

86,25

173,30419

9

Berkay DEMİRAL

88,66778

83,75

172,41778

10

Ahmet RUMELLİ

87,39699

85,00

172,39699

11

Anıl ÇETİNTOPRAK

85,96581

86,25

172,21581

12

Meryem ERTAN

86,91115

85,00

171,91115

Öğleden Sonra
(Saat 13:30-18:00)

13

Seyfettin GÖRGÜLÜ

86,81380

85,00

171,81380

14

Aşkın ÇETİNKAYA

87,50972

83,75

171,25972

15

Dilara CANSEVER

92,07385

78,75

170,82385

16

Pamuk Dilan ÖZYÜREK

86,94134

81,25

168,19134

17

Muhammed Sait ÖZBEY

86,69566

81,25

167,94566

18

Ercan Nuri ŞENTÜRK

87,68409

80,00

167,68409

19

Tugay ÜNLÜ

91,32018

76,25

167,57018

20

Emine SARAÇOĞLU

87,19534

80,00

167,19534

21

Hatice ŞENER KAYMAK

89,50997

77,50

167,00997

22

Işıkhan KAYA

94,15233

72,50

166,65233

 

 

16 EKİM 2019 ÇARŞAMBA GÜNÜ MÜLAKATA GİRECEK ADAY LİSTESİ

Sıra

Adı ve Soyadı

KPSS P3 Puanı

YDS Puanı

Puan Toplamı

Oturum

1

Yusuf SANLI

89,87086

76,25

166,12086

Öğleden Önce
(Saat 09:00-13:00)

2

Taner Can ÖZYÜREK

88,53529

77,50

166,03529

3

Huzeyfe ERKAM

85,95029

80,00

165,95029

4

Ezgi ÇOBANOĞLU

86,71671

78,75

165,46671

5

Mustafa TEKTAŞ

86,22341

78,75

164,97341

6

Gülizar ÇİÇEK

86,73777

77,50

164,23777

7

Ömer Can ALAÇAM

87,97644

76,25

164,22644

8

İlksen Rual KARĞIN

86,69566

77,50

164,19566

9

Yavuz Selim BAYRAKÇI

86,93728

76,25

163,18728

10

Helin ÖZTÜRK

88,05260

75,00

163,05260

11

Arzu Nur ÖZTEKİN

90,20532

72,50

162,70532

12

Rumeysa CANIDEMİR

89,86518

72,50

162,36518

Öğleden Sonra
(Saat 13:30-18:00)

13

Mahmut ÇOLAK

92,19064

70,00

162,19064

14

Kübra KARASAKAL

86,2583

75,00

161,25830

15

Salih ŞİMŞEK

90,75264

70,00

160,75264

16

Oğuzhan YEŞİLOVA

88,45229

71,25

159,70229

17

Elif TEKİN MERSİN

87,18005

72,50

159,68005

18

Erdem BAŞARAN

89,32700

70,00

159,32700

19

Berk ERKEKSOY

86,51867

72,50

159,01867

20

Sinem KÜÇÜK

87,54630

70,00

157,54630

21

İshak TAŞ

86,21703

71,25

157,46703

22

Melda Nur NOGAY

85,77968

70,00

155,77968

 

Mülakatlar yukarıda belirtilen tarihlerde Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği'nin Ehlibeyt Mah. Ceyhun Atuf Kansu Cad. No: 120 Balgat-Çankaya/ANKARA adresinde bulunan hizmet binasında gerçekleştirilecektir.

Mülakata çağrılan adaylara herhangi bir tebligat yapılmayacak olup, bu ilan tebligat yerine geçmektedir. Mülakat sınavına girmeye hak kazanan adayların listede belirtilen tarihlerde ve karşılarında gösterilen zaman aralığında mülakatın gerçekleştirileceği hizmet binasında hazır bulunmaları gerekmektedir.

İlanen duyurulur.

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği