Ankara Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği ikinci kez The Big 5 Construct Egypt Fuarı'nda

2-4 Eylül 2019 tarihleri arasında Kahire/Mısır, Egypt International Exhibition Center'de düzenlenen The Big 5 Construct Egypt Fuarı'na Ankara Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği olarak 12 m2'  lik bir info standla ikinci kez katılım sağlandı. Fuara Ladin Fuarcılık tarafından milli katılım organizasyonu gerçekleştirilmiş olup, milli katılım organizasyonluğunda fuarda Birliğimiz dahil toplam 17 Türk firması yer aldı.

The Big 5 Construct Egypt Fuarı, 7 farklı sektörde 240 firmanın katılım sağladığı ve 10 bini aşkın kişi tarafından ziyaret edilen bir fuar oldu. Toplam 20 Bin m2 olan ve yeni inşa edilen fuar alanına sahip fuarın ana organizatörü DMG Events'dir.

Birliğimiz info standında ziyaretçilere sektöre ilişkin olarak hazırlanan bilgilerin yer aldığı flash disk katalog, sektör broşürü ve bez çanta dağıtıldı. Buna ilaveten stand ziyaretçilerine ülkemizin kültürünü yansıtan nazar boncukları ve lokum  ikram edildi. Söz konusu fuara Ankara Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliğini temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin CECELİ, Yönetim Kurulu Üyeleri Vedat YALÇIN ve Hüseyin ŞEHERLİ ile Genel Sekreter Özkan AYDIN katılım sağladı. Fuarın ilk günü, T.C. Kahire Büyükelçiliği Maslahatgüzarı Sayın M.Kemalettin ERUYGUR ile Kahire Ticaret Müşavir Yardımcısı Sayın Mehmet GÜNEŞ standımızı ziyaret etti.

İlgili Fotoğraflar