Personel İletişim Rehberi

Genel Sekreterlik

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Genel Sekreterlik Santrali Santral info@oaib.org.tr 0 312 447 27 40
Özkan Aydın Genel Sekreter ozkanaydin@oaib.org.tr 0 312 446 84 23
Esra Arpınar Genel Sekreter Yrd. arpinare@oaib.org.tr 0 312 446 81 56
Fatih Yumuş Genel Sekreter Yrd. yumusf@oaib.org.tr 0 312 446 81 56
Cahide Özoğlu Yönetici Asistanı ozogluc@oaib.org.tr 128
Melis Pekin Yönetici Asistanı pekinm@oaib.org.tr 130

Hukuk İşleri

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Aycan Çelikten Uzman celiktena@oaib.org.tr 109

Eğitim ve Bilgi Merkezi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Yakup İncesu Şef incesuy@oaib.org.tr 206
Gülsün Polat Uzman polatg@oaib.org.tr 173

Demir, Mobilya ve Hububat Sektörleri (Sektör 1) Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Ayfer Koca Müdür ayferkoca@oaib.org.tr 181
Zehra Neslihan Özbilgin Şef ozbilginz@oaib.org.tr 228
Ceren Coşkun Uzman coskunc@oaib.org.tr 171
Zeynep Karaosmanoğlu Uzman karaosmanogluz@oaib.org.tr 188
Gökhan Özcan Uzman Yardımcısı ozcang@oaib.org.tr 243

Çimento, Cam, Seramik ve Süs Bitkileri Sektörleri (Sektör 2) Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Erinç Tarhan Müdür tarhane@oaib.org.tr 192
Gülşen Bay Şef bayg@oaib.org.tr 0(242) 311 83 14
Rukiye Yarbay Altındağ Uzman altindagr@oaib.org.tr 125
Bahar Ece Aydın Uzman aydine@oaib.org.tr 217
Yasemin Yıldız Uzman Yardımcısı yildizy@oaib.org.tr 175
Efsun Dicle Yılmaz UR-GE Proje Uzmanı yilmazd@oaib.org.tr 0(242) 311 83 14

Makine Sektörü (Sektör 3) Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Mehtap Önal Müdür onalm@oaib.org.tr 180
Burçay Engüzel Yılmaz Şef enguzelb@oaib.org.tr 182
Aybüke Tuğçe Karabörk Uzman karaborka@oaib.org.tr 193
Şeyda Yıldız Sarıca Uzman yildizs@oaib.org.tr 197
Aydan Işıl Aydın Sözleşmeli Personel aydini@oaib.org.tr 191
Bahar Özcan Kaynak Sözleşmeli Personel ozcanb@oaib.org.tr 170

Savunma ve Havacılık Sanayi Sektörü (Sektör 4) Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Engin Yalçın Müdür yalcine@oaib.org.tr 185
Mehmet Yetim Uzman yetimm@oaib.org.tr 141

İklimlendirme Sektörü (Sektör 5) Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Ümit Çınar Müdür cinaru@oaib.org.tr 223
Şeref Canlı Şef canlis@oaib.org.tr 183
Muhammet Nuri Çubıkçı Uzman cubikcim@oaib.org.tr 261
Kübra Karaveli Uzman Yardımcısı karavelik@oaib.org.tr 187

Tanıtım Fuar Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Ebru Atamer Müdür atamere@oaib.org.tr 161
Ceren Solmazoğlu Uzman Yardımcısı solmazogluc@oaib.org.tr 163
Başak Gökçeoğlu Sözleşmeli Personel gokceoglub@oaib.org.tr 164

Dahilde İşleme Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Ekrem Karaeminoğulları Müdür karaeminek@oaib.org.tr 200
Esra Arda Şef ardae@ekonomi.gov.tr 258
Eyüp Halaç Uzman halace@oaib.org.tr 207
İlkay Buran Uzman ilkayburan@oaib.org.tr 205
Banu Demir Uzman ustunb@oaib.org.tr 209
Mehmet Erinç Yanık Uzman yanikm@oaib.org.tr 241
Halit Hasırcı Bilgisayar İşletmeni hasircih@oaib.org.tr 203
Alp Demirci Bilgisayar İşletmeni demircia@oaib.org.tr 204
Cenan Yılmaz İdari Memur yilmazce@oaib.org.tr 208
Tural Toprak İdari Memur toprakt@oaib.org.tr 202

Devlet Yardımları Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Nazire Yılmaz Fındıklı Müdür findiklin@oaib.org.tr 140
Neşe Turabık Büyükgöz Şef turabikn@oaib.org.tr 152
Melike Alpan Şef alpanm@oaib.org.tr 186
Seda Şahaner Uzman sahaners@oaib.org.tr 177
Simla Garip Kaya Uzman kayas@oaib.org.tr 158
Oğuz Akkaya Uzman Yardımcısı akkayao@oaib.org.tr 215
Osman Ünsal Uzman Yardımcısı unsalo@oaib.org.tr 142
A. Bülent Turan İdari Memur turanb@oaib.org.tr 155
Hülya Nergis Ellialtıoğlu İdari Memur akayh@oaib.org.tr 168
Nurcan Özat İdari Memur ozatn@oaib.org.tr 154
Selda Türkdoğan İdari Memur turkdogans@oaib.org.tr 176
Seda Ceylan Başaran İdari Memur basarans@oaib.org.tr 239
Pınar Canbolat Sözleşmeli Personel canbolatp@oaib.org.tr 115

İhracat Uygulamaları ve Üyelik Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Özlem Yıldız Karaca Müdür yildizo@oaib.org.tr 151
Ayşegül Urgancıoğlu Şef ozcana@oaib.org.tr 102
Simay Doğan Uzman dogans@oaib.org.tr 146
Ammar Yasir Tıkaç Uzman Yardımcısı tikacy@oaib.org.tr 149
Ebrar Akdemir İdari Memur akdemire@oaib.org.tr 143
Adnan Yavuz İdari Memur yavuza@oaib.org.tr 233
Nilgün Kozan İdari Memur kozan@oaib.org.tr 144
Derya Çiçekoğlu İdari Memur cicekd@oaib.org.tr 148
Öykü Doğan Sözleşmeli Personel dogano@oaib.org.tr 146

Turquality Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Nilgün Çolak Müdür colakn@oaib.org.tr 214
Tolga Telli Şef tellit@oaib.org.tr 157
Hüseyin İnceçam Uzman incecamh@oaib.org.tr 227
Burak Bilgin Kaya Uzman kayab@oaib.org.tr 159
Gülşah Yalınbaş Uzman akkayag@oaib.org.tr 150
Hasan Aksoy Uzman aksoyh@oaib.org.tr 178
Cemile Gökçen Tarım Uzman Yardımcısı tarimg@oaib.org.tr 190
Talha Durmuş Uzman Yardımcısı durmust@oaib.org.tr 179
Evren Nihan Yücel İdari Memur yuceln@oaib.org.tr 156

Mali İşler ve İnsan Kaynakları Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Mehmet Yücel Müdür yucelm@oaib.org.tr 220
Burak Arda Şef ardab@oaib.org.tr 234
Bedrettin Elyıldırım Uzman elyildirimb@oaib.org.tr 221
H.Aytaç Koruç Bilgisayar İşletmeni korucha@oaib.org.tr 222
Müyesser Kıran İdari Memur kiranm@oaib.org.tr 266
Zafer Bici İdari Memur biciz@oaib.org.tr 260
Ece Bingöl Sözleşmeli Personel bingole@oaib.org.tr 264

Bilgi Sistemleri ve Destek Hizmetleri Şubesi

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Tansel Künbi Müdür kunbit@oaib.org.tr 160
Emre Olguner Şef olgunere@oaib.org.tr 244
Kağan Baltacıoğlu Uzman kagan.baltacioglu@oaib.org.tr 250
Kubilay Yapıcıoğlu İdari Memur yapiciogluk@oaib.org.tr 162
Hakan Ayan İdari Memur ayanh@oaib.org.tr 249
Halil İbrahim Bilici İdari Memur biliciha@oaib.org.tr 232
Gökhan Sandalcı Sözleşmeli Personel sandalci@oaib.org.tr 123
Ahmet Öndağ Şöför ozdago@oaib.org.tr 117
Erkan Tevlim Şoför tevlime@oaib.org.tr 216
Murat Helvacı Şoför helvacim@oaib.org.tr 116
Cemalettin Kam Hizmetli kamc@oaib.org.tr 118
Gülay Kaplaner 118

Konya İrtibat Bürosu

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Kemal Çenebaşı İrtibat Bürosu Personeli cenebasik@oaib.org.tr 0 332 239 07 95

Kazan İrtibat Bürosu

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Çetin Karabıyık İrtibat Bürosu Personeli karabiyikc@oaib.org.tr 0 312 812 10 25

Çorum İrtibat Bürosu

ADI SOYADI GÖREVİ E-POSTA TEL/DAHİLİ
Aylin Turp İrtibat Bürosu Personeli aylinturp@oaib.org.tr 0 364 254 02 00